Black Belt

Black Belt Club Klippan

 

 

Nisse Nilsson                                  1 dan          april 1998

                                                     2 dan          juli 2008

                                                     3 dan          juli 2012

                                                     4 dan          juli 2018

 

Stellan Johanson                            1 dan         april 1998

                                                    2 dan         januari 2001

 

Peter Bengtsson                             1 dan

 

Patrik Mårtensson                          1 dan

 

Magnus Stridsberg                         1 dan          juli 2003

                                                    2 dan          juli 2008

 

Dick Johansson                             1 dan

 

Kushtrim Regjepaj                         1 dan         januari 2009

 

Bodel Johansson                            1 dan         januari 2011

 

Camilla Skogh                               1 dan         januari 2011

 

Daniel Plannthin                            1 dan         januari 2016

 

Jörn Beck                                       1 dan         januari 2017

 

Jimmy Andersson                           1 dan         januari 2018

 

 

 

Denna hemsida är byggd med N.nu - prova gratis du med.(info & kontakt)